Se afișează postările cu eticheta Alina. Afișați toate postările
Se afișează postările cu eticheta Alina. Afișați toate postările

joi, 27 octombrie 2011

Perle.

Am zis că Gabriel nu face faţă perlelor ce le-am stâns de-a lungul timpului în "micuţa" mea agendă, aşa că... Enjoy :*

El: Ce îmi iei de ziua mea?
Laura : Un BCA?
El: Nu.
Laura: 2 BCA-uri?
El: Nu.
Laura: 3 BCA-uri?
El: Nu.
Laura: Omule, nu îţi fac casă!

Laura : Bum! Poc! Bum! ( Loveşte tastatura)
Alina: Shht.. Mami şi tati dorm !
Laura: Shht.. Au visat urât.

Laura : Dă-mi un perete!
Alina: Femeie, ai 4 !

Laura: Mi-a intrat Michael în fund, vezi? asta e partea bună atunci când ai chiloţi cu vedete.

Alina: Ăla încă e normal.
Laura: Ce vezi tu normal la el?
Alina: Nu s-a dat la mine.. :D

Ionela: Şoc şi groază, pe No name nu o mai încap chiloteii.

Alina: M-am îndrăăăgostiiit !! Uite ce dulce e!
Gabriel: Te topeşti ca un pepito.

Alina: Ard în flăcări, pentru tineee... (Singing)
Gabriel: Arzi odata şi taci !

Alina: Wow! Ce pasăre mare e aia ! Aaa...scuze, e o antenă.

Laura: Te-am auzit de fiecare dată când te învârteai în pat.
Alina:  Şi eu pe tine, zici că eşti buldozer.
Laura: Ştiu, mi s-a mai spus. Zi merci că ai salteaua tare, gândeşte-te dacă aveai saltea cu apă, te găseam lipită de tavan.