Vreau? Nu. Azi nu vreau să fac ceva anume. Azi fac. Azi sunt capabilă să iau anumite decizii care mă vor face să plâng, ce? Crezi că e rău să plângi? Nu, nu e, mai rău e să îti doreşti să o faci şi să nu poţi, aşadar, totul e spre bine. Sentimentele mele abia aşteaptă clipa oportună să izbucnească de stâncile realităţii...